köpa LM10502TLX/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 25-DSBGA |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 25-WFBGA, DSBGA |
| Driftstemperatur: | -30°C ~ 85°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LM10502TLX/NOPB |
| Utvidgad beskrivning: | Solid State Drives (SSD) PMIC 25-DSBGA |
| Beskrivning: | IC BUCK REG ADJ 1A 25DSBGA |
| Nuvarande - Tillförsel: | 60µA |
| tillämpningar: | Solid State Drives (SSD) |
| Email: | [email protected] |