köpa LM10503SQ/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 3 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 36-WQFN (6x6) |
| Serier: | PowerWise® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| Andra namn: | 296-40149-2 LM10503SQ/NOPB-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 70°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | LM10503SQ/NOPB |
| Utvidgad beskrivning: | Energy Management Unit (EMU) PMIC 36-WQFN (6x6) |
| Beskrivning: | IC BUCK PMU TRPL 2A 36WQFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | - |
| tillämpningar: | Energy Management Unit (EMU) |
| Email: | [email protected] |