köpa LME49870MA/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 5 V ~ 44 V, ±2.5 V ~ 22 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 140µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-SOIC |
| Slew Rate: | 20 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | LME49870MA LME49870MA-ND LME49870MANOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | LME49870MA/NOPB |
| Gain Bandwidth Product: | 55MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Audio Amplifier 1 Circuit 8-SOIC |
| Beskrivning: | IC OPAMP AUDIO 55MHZ 8SOIC |
| Nuvarande - Tillförsel: | 5mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 37mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 10nA |
| Förstärkare Typ: | Audio |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |