köpa LME49880MR/NOPB med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | ±5 V ~ 17 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 5mV |
| Leverantörs Device Package: | 8-SO PowerPad |
| Slew Rate: | 17 V/µs |
| Serier: | Overture™ |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-PowerSOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Utmatningstyp: | - |
| Andra namn: | LME49880MRNOPB |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens varunummer: | LME49880MR/NOPB |
| Gain Bandwidth Product: | 25MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Audio Amplifier 2 Circuit 8-SO PowerPad |
| Beskrivning: | IC OPAMP AUDIO 25MHZ 8SOPWRPAD |
| Nuvarande - Tillförsel: | 14mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 26mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 5pA |
| Förstärkare Typ: | Audio |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |