köpa LT1339ISW#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | Up to 20V |
|---|---|
| Topologi: | Boost, Forward Converter |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 20-SOIC |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 1 |
| Utgångskonfiguration: | Positive, Isolation Capable |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1339ISW#TRPBF |
| Fungera: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Boost, Forward Converter Regulator Positive, Isolation Capable Output Step-Up, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 20-SOIC |
| Driftscykel (Max): | 90% |
| Beskrivning: | IC REG CTLR BST/FWRD CONV 20SOIC |
| Kontrollfunktioner: | Current Limit, Enable, Phase Control, Soft Start |
| Klocksynkronisering: | Yes |
| Email: | [email protected] |