köpa LT1769CGN#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 28V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 28-SSOP |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| Andra namn: | LT1769CGNPBF |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal celler: | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1769CGN#PBF |
| Gränssnitt: | - |
| Felskydd: | Over Voltage |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Multi-Chemistry 28-SSOP |
| Beskrivning: | IC BATT CHARGER CONST I/V 28SSOP |
| Nuvarande - Laddning: | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max: | 2A |
| Batterispänning: | 20V (Max) |
| Batterikemi: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |