köpa LT1769IFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Max): | 28V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Programmerbara funktioner: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Andra namn: | LT1769IFEPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Antal celler: | - |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1769IFE#PBF |
| Gränssnitt: | - |
| Felskydd: | Over Voltage |
| Utvidgad beskrivning: | Charger IC Multi-Chemistry 20-TSSOP-EP |
| Beskrivning: | IC BATT CHRGR CNSTNT I/V 20TSSOP |
| Nuvarande - Laddning: | Constant - Programmable |
| Laddningsström - Max: | 2A |
| Batterispänning: | 20V (Max) |
| Batterikemi: | Multi-Chemistry |
| Email: | [email protected] |