köpa LT3470HTS8#TRMPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 1.25V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 16V |
| Spänning - Ingång (Min): | 4V |
| Spänning - Ingång (Max): | 40V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | TSOT-23-8 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3470HTS8#TRMPBF |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable 1.25V 1 Output 200mA SOT-23-8 Thin, TSOT-23-8 |
| Beskrivning: | IC REG BUCK ADJ 0.2A TSOT23-8 |
| Aktuell - utgång: | 200mA |
| Email: | [email protected] |