köpa LT3479EFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 1.235V |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 42V (Switch) |
| Spänning - Ingång (Min): | 2.5V |
| Spänning - Ingång (Max): | 24V |
| Topologi: | Boost |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 16-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Adjustable |
| Utgångskonfiguration: | Positive or Negative |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT3479EFE#TRPBF |
| Fungera: | Step-Up |
| Frekvensomkoppling: | 200kHz ~ 3.5MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Boost Switching Regulator IC Positive or Negative Adjustable 1.235V 1 Output 3A (Switch) 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Beskrivning: | IC REG BOOST INV ADJ 3A 16TSSOP |
| Aktuell - utgång: | 3A (Switch) |
| Email: | [email protected] |