köpa LT8310EFE#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 6 V ~ 100 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | - |
| Leverantörs Device Package: | 20-TSSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) 16 Leads, Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT8310EFE#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Power Supply Controller Forward Converter Controller 20-TSSOP-EP |
| Beskrivning: | IC MOSFET DRIVER SYNC 20-TSSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 3.8mA |
| tillämpningar: | Forward Converter Controller |
| Email: | [email protected] |