köpa LTC1043CSW#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | - |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 3 V ~ 18 V |
| Leverantörs Device Package: | 18-SOIC |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal utgångar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC1043CSW#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | - Instrumentation Voltage Regulator IC 2 Output 18-SOIC |
| Beskrivning: | IC BUILDNG BLK SW-CAP DUAL18SOIC |
| tillämpningar: | Instrumentation |
| Email: | [email protected] |