köpa LTC3766EUFD#TRPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 5 V ~ 10 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 5 V ~ 32 V |
| Leverantörs Device Package: | 28-QFN (4x5) |
| Serier: | Direct Flux Limit™, PolyPhase® |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 28-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3766EUFD#TRPBF |
| Utvidgad beskrivning: | Power Supply Controller Synchronous Forward Controller 28-QFN (4x5) |
| Beskrivning: | IC CONTROLLER SYNCH 28QFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 5mA |
| tillämpningar: | Synchronous Forward Controller |
| Email: | [email protected] |