köpa LTC3816EUHF#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång: | 0.013 V ~ 1.5 V |
|---|---|
| Spänning - ingång: | 4.5 V ~ 36 V |
| Leverantörs Device Package: | 38-QFN (5x7) |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 38-WFQFN Exposed Pad |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 5 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC3816EUHF#PBF |
| Utvidgad beskrivning: | - Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ Voltage Regulator IC 1 Output 38-QFN (5x7) |
| Beskrivning: | IC DC-DC CTLR S-PHASE 32QFN |
| tillämpningar: | Controller, Intel IMVP-6, IMVP-6.5™ |
| Email: | [email protected] |