köpa LTC6090IS8E#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 9.5 V ~ 140 V, ±4.75 V ~ 70V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 330µV |
| Leverantörs Device Package: | 8-SOIC-EP |
| Slew Rate: | 21 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6090IS8E#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 12MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC-EP |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 10MHZ RRO 8SOIC |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.8mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 90mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 3pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |