köpa LTC7138MPMSE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - utgång (min / fast): | 0.8V (1.8V, 3.3V, 5V) |
|---|---|
| Spänning - utgång (max): | 140V |
| Spänning - Ingång (Min): | 4V |
| Spänning - Ingång (Max): | 140V |
| Topologi: | Buck |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 16-MSOP-EP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 16-TFSOP (0.118", 3.00mm) Exposed Pad, 12 leads |
| Utmatningstyp: | Adjustable (Programmable) |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC7138MPMSE#PBF |
| Fungera: | Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Buck Switching Regulator IC Positive Adjustable (Programmable) 0.8V (1.8V, 3.3V, 5V) 1 Output 400mA 16-TFSOP (0.118", 3.00mm) Exposed Pad, 12 leads |
| Beskrivning: | IC REG BUCK BST INV 0.4A 16MSOP |
| Aktuell - utgång: | 400mA |
| Email: | [email protected] |