köpa LX1562IM med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 11 V ~ 25 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-DIP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andra namn: | LX1562IMR LX1562IMR-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Läge: | Discontinuous Conduction (DCM) |
| Tillverkarens varunummer: | LX1562IM |
| Frekvensomkoppling: | 1.7MHz |
| Utvidgad beskrivning: | PFC IC Discontinuous Conduction (DCM) 1.7MHz 8-DIP |
| Beskrivning: | IC PFC CONTROLLER 8DIP |
| Nuvarande - Idrifttagning: | 200µA |
| Email: | [email protected] |