köpa LX1563IDM med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 11 V ~ 25 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-SOIC |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Läge: | Discontinuous Conduction (DCM) |
| Tillverkarens varunummer: | LX1563IDM |
| Frekvensomkoppling: | 1.7MHz |
| Utvidgad beskrivning: | PFC IC Discontinuous Conduction (DCM) 1.7MHz 8-SOIC |
| Beskrivning: | IC CONTROLLER PFC 9.8V 8SOIC |
| Nuvarande - Idrifttagning: | 200µA |
| Email: | [email protected] |