köpa MAX44264EWT+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 500µV |
| Leverantörs Device Package: | 6-WLP (1.27x0.87) |
| Slew Rate: | 0.002 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 6-WFBGA, WLBGA |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Andra namn: | MAX44264EWT+TTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal kretsar: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MAX44264EWT+T |
| Gain Bandwidth Product: | 9kHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 6-WLP (1.27x0.87) |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 9KHZ RRO 6WLP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 750nA |
| Ström - Utgång / kanal: | 36mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 200pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |