köpa MAX44268EWL+T med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 1.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 5mV @ 5V |
| Typ: | General Purpose |
| Leverantörs Device Package: | 9-WLP (1.29x1.29) |
| Serier: | - |
| Utbredningsfördröjning (Max): | 39µs |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 9-WFBGA, WLBGA |
| Utmatningstyp: | Open Drain |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal element: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | MAX44268EWL+T |
| hysteres: | 6mV |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator General Purpose Open Drain 9-WLP (1.29x1.29) |
| Beskrivning: | IC COMPARATOR W/REF DUAL 9WLP |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 1.15µA |
| Ström - Utgång (Typ): | 50mA |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | 0.15nA |
| CMRR, PSRR (Typ): | 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |