köpa MXSMBJ12CAE3 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Reverse Standoff (Typ): | 12V |
|---|---|
| Spänning - Klämma (Max) @ Ipp: | 19.9V |
| Spänning - Uppdelning (Min): | 13.3V |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 600W |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | DO-214AA, SMB |
| Andra namn: | 1086-14016 1086-14016-MIL |
| Driftstemperatur: | -65°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | MXSMBJ12CAE3 |
| Beskrivning: | TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AA |
| Aktuell - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 30.2A |