köpa PAM8009KGR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 2.8 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Typ: | Class D, Class AB |
| Leverantörs Device Package: | U-QFN4040-20 |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 20-UFQFN Exposed Pad |
| Utmatningstyp: | 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones |
| Andra namn: | PAM8009KGRDITR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Max utgångseffekt x Kanaler @ Ladda: | 3W x 2 @ 4 Ohm |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | PAM8009KGR |
| Funktioner: | Depop, Mute, Thermal Protection |
| Utvidgad beskrivning: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) with Stereo Headphones Class D, Class AB U-QFN4040-20 |
| Beskrivning: | IC AMP AUDIO U-QFN4040-20 |
| Email: | [email protected] |