PVH-35V220MH80E-R2
PVH-35V220MH80E-R2
Artikelnummer:
PVH-35V220MH80E-R2
Tillverkare:
Elna America
Beskrivning:
CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Datablad:
PVH-35V220MH80E-R2.pdf
Introduktion
köpa PVH-35V220MH80E-R2 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänning Betyg:35V
Typ:Polymer
Tolerans:±20%
Surface Mount Land Size:0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm)
Storlek / Dimension:0.394" Dia (10.00mm)
Serier:PVH
Ripple Current - Low Frequency:-
Ripple Current - High Frequency:1A @ 100kHz
Förpackning:Tape & Reel (TR)
Förpackning / fall:Radial, Can - SMD
Andra namn:604-1191-2
PVH35V220MH80ER2
Driftstemperatur:-55°C ~ 105°C
Monteringstyp:Surface Mount
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:18 Weeks
Tillverkarens varunummer:PVH-35V220MH80E-R2
Livstid @ Temp.:2000 Hrs @ 105°C
Spridning av bly:-
Impedans:-
Höjd - Sittande (Max):0.315" (8.00mm)
Utvidgad beskrivning:22µF ±20% 35V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 150 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalent serieresistens):150 mOhm
Beskrivning:CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Kapacitans:22µF