SM102031005FE
SM102031005FE
Artikelnummer:
SM102031005FE
Tillverkare:
Ohmite
Beskrivning:
RES 10M OHM 1W 1% RADIAL
Datablad:
SM102031005FE.pdf
Introduktion
köpa SM102031005FE med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:-
Leverantörs Device Package:-
Storlek / Dimension:0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Serier:Slim-Mox
Motstånd (ohm):10M
Power (Watts):1W
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Radial
Andra namn:OHSM102031005FE
OHSM102031005FE-ND
Driftstemperatur:-55°C ~ 110°C
Antal uppsägningar:2
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Tillverkarens normala ledtid:10 Weeks
Tillverkarens varunummer:SM102031005FE
Höjd - Sittande (Max):0.340" (8.64mm)
Funktioner:Non-Inductive
Felaktighet:-
Utvidgad beskrivning:10M Ohm ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film
Beskrivning:RES 10M OHM 1W 1% RADIAL