SM102031006F
SM102031006F
Artikelnummer:
SM102031006F
Beskrivning:
RES 100M OHM 1W 1% RADIAL
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
18679 Pieces
Datablad:
SM102031006F.pdf
Introduktion
köpa SM102031006F med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Tolerans:±1%
Temperaturkoefficient:-
Leverantörs Device Package:-
Storlek / Dimension:0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Serier:Slim-Mox
Motstånd (ohm):100M
Power (Watts):1W