köpa SRN2010TA-220M med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Storlek / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | SRN2010TA |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 16 @ 1MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0806 (2016 Metric) |
| Andra namn: | SRN2010TA-220MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SRN2010TA-220M |
| Induktans: | 22µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frekvens - test: | 1MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 30MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 22µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 2 Ohm 0806 (2016 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 22UH 270MA 2 OHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 2 Ohm |
| Nuvarande omdöme: | 270mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 380mA |