köpa SRN2010TA-4R7M med BYCHPS
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Storlek / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | SRN2010TA |
| betyg: | AEC-Q200 |
| Q @ Freq: | 14 @ 1MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0806 (2016 Metric) |
| Andra namn: | SRN2010TA-4R7MTR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SRN2010TA-4R7M |
| Induktans: | 4.7µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.039" (1.00mm) |
| Frekvens - test: | 1MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 62MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 360 mOhm 0806 (2016 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 4.7UH 900MA 360 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 360 mOhm |
| Nuvarande omdöme: | 900mA |
| Nuvarande - Mättnad: | 770mA |