köpa SRN4018-1R2Y med BYCHPS
|---|---|
| Tolerans: | ±30% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | SRN4018 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 9 @ 7.96MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Andra namn: | SRN4018-1R2YTR SRN40181R2Y |
| Driftstemperatur: | -25°C ~ 120°C |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 28 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SRN4018-1R2Y |
| Induktans: | 1.2µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.071" (1.80mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 80MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 1.2µH Shielded Wirewound Inductor 3.5A 25 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 1.2UH 3.5A 25 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 25 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 3.5A |
| Nuvarande - Mättnad: | 4A |