köpa UC3825BDWTR med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 10 V ~ 22 V |
|---|---|
| Spänning - Starta upp: | 16V |
| Spänning - Uppdelning: | - |
| Topologi: | Boost, Buck, Flyback, Forward |
| Leverantörs Device Package: | 16-SOIC |
| Serier: | - |
| Power (Watts): | - |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Utgångsisolering: | Non-Isolated |
| Andra namn: | UC3825BDWTRG4 UC3825BDWTRG4-ND |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 7 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UC3825BDWTR |
| Intern strömbrytare: | No |
| Frekvensomkoppling: | 1MHz |
| Felskydd: | Current Limiting |
| Utvidgad beskrivning: | Converter Offline Boost, Buck, Flyback, Forward Topology 1MHz 16-SOIC |
| Driftscykel: | 50% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR PWM CM/VM 16-SOIC |
| Kontrollfunktioner: | Frequency Control, Soft Start |
| Email: | [email protected] |