köpa UC3825Q med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 8.4 V ~ 30 V |
|---|---|
| Topologi: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| Synkron Likriktare: | No |
| Leverantörs Device Package: | 20-PLCC (9x9) |
| Serier: | - |
| Seriella gränssnitt: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 20-LCC (J-Lead) |
| Utmatningstyp: | Transistor Driver |
| Utgångsfaser: | 1 |
| Utgångskonfiguration: | Positive |
| Andra namn: | 296-34736-5 UC3825Q-ND UC3825QG3 UC3825QG3-ND |
| Driftstemperatur: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Antal utgångar: | 2 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 6 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UC3825Q |
| Fungera: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekvensomkoppling: | 340kHz ~ 460kHz |
| Utvidgad beskrivning: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull Regulator Positive Output Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 20-PLCC (9x9) |
| Driftscykel (Max): | 85% |
| Beskrivning: | IC REG CTRLR MULT TOP 20PLCC |
| Kontrollfunktioner: | Current Limit, Enable, Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| Klocksynkronisering: | No |
| Email: | [email protected] |