köpa UCC29002DGK med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.375 V ~ 14.25 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-VSSOP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Andra namn: | 296-13025-5 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 2 (1 Year) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 16 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UCC29002DGK |
| Utvidgad beskrivning: | Load Share Controller PMIC 8-VSSOP |
| Beskrivning: | IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8VSSOP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.5mA |
| tillämpningar: | Load Share Controller |
| Email: | [email protected] |