köpa UCC29002PG4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel: | 4.375 V ~ 14.25 V |
|---|---|
| Leverantörs Device Package: | 8-PDIP |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Andra namn: | UCC29002PE4 UCC29002PE4-ND |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens varunummer: | UCC29002PG4 |
| Utvidgad beskrivning: | Load Share Controller PMIC 8-PDIP |
| Beskrivning: | IC LOAD SHARE CTRLR ADV 8DIP |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.5mA |
| tillämpningar: | Load Share Controller |
| Email: | [email protected] |