köpa UPW0J682MHD6 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 6.3V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.709" Dia (18.00mm) |
| Serier: | UPW |
| Ripple Current: | 2.117A @ 120Hz |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-1721 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 19 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPW0J682MHD6 |
| Livstid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.295" (7.50mm) |
| Impedans: | 28 mOhm |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.787" (20.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 6800µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL |
| Kapacitans: | 6800µF |