köpa UPW2E221MRD med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning Betyg: | 250V |
|---|---|
| Tolerans: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.787" Dia (20.00mm) |
| Serier: | UPW |
| Ripple Current: | 525mA @ 120Hz |
| Förpackning / fall: | Radial, Can |
| Andra namn: | 493-2028 |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 105°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 18 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | UPW2E221MRD |
| Livstid @ Temp.: | 8000 Hrs @ 105°C |
| Spridning av bly: | 0.394" (10.00mm) |
| Impedans: | - |
| Höjd - Sittande (Max): | 1.575" (40.00mm) |
| Utvidgad beskrivning: | 220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 8000 Hrs @ 105°C |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Beskrivning: | CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL |
| Kapacitans: | 220µF |