köpa VRR07M682JGA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Tjocklek (Max): | - |
| Temperaturkoefficient: | X7R |
| Storlek / Dimension: | 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) |
| Serier: | VRR |
| betyg: | - |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 200°C |
| Monteringstyp: | Through Hole |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 26 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | VRR07M682JGA |
| Lead Style: | Straight |
| Spridning av bly: | 0.200" (5.08mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.300" (7.62mm) |
| Funktioner: | High Voltage, High Temperature |
| Felaktighet: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 6800pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor X7R Radial |
| Beskrivning: | CAP CER 6800PF 1KV X7R RADIAL |
| Kapacitans: | 6800pF |