köpa ZXMS6005DGTA med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel (Vcc / Vdd): | 3.3V, 5V |
|---|---|
| Spänning - Last: | 60V (Max) |
| Byt typ: | General Purpose |
| Leverantörs Device Package: | SOT-223 |
| Serier: | Automotive, AEC-Q101, INTELLIFET® |
| Rds On (Typ): | 150 mOhm |
| Förhållande - Ingång: Utgång: | 1:1 |
| Förpackning: | Original-Reel® |
| Förpackning / fall: | TO-261-4, TO-261AA |
| Utmatningstyp: | N-Channel |
| Utgångskonfiguration: | Low Side |
| Andra namn: | ZXMS6005DGTADIDKR |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Antal utgångar: | 1 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 12 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | ZXMS6005DGTA |
| Gränssnitt: | On/Off |
| Inmatningstyp: | Non-Inverting |
| Funktioner: | Auto Restart |
| Felskydd: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Over Voltage |
| Beskrivning: | MOSFET N CH 60V 1.4A SOT223 |
| Ström - Utgång (Max): | 2A |
| Email: | [email protected] |