köpa 74271308 med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Round |
|---|---|
| Serier: | WE-NCF |
| betyg: | - |
| Yttre dimensionen: | 1.173" W x 0.791" H (29.80mm x 20.10mm) |
| Andra namn: | 732-3634 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | 4W620 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 74271308 |
| Längd: | 0.512" (13.00mm) |
| Inre dimensionen: | 0.323" Dia (8.20mm) |
| Impedans @ Frekvens: | 93 Ohm @ 100MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Clamp Chassis Mount Ferrite Core 93 Ohm @ 100MHz ID 0.323" Dia (8.20mm) OD 1.173" W x 0.791" H (29.80mm x 20.10mm) Length 0.512" (13.00mm) |
| Design: | Clamp |
| Beskrivning: | FERRITE CORE 93 OHM CLAMP 8.2MM |
| Email: | [email protected] |