köpa BFC238311563 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 400V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 200V |
| Tolerans: | ±5% |
| Uppsägning: | PC Pins |
| Storlek / Dimension: | 0.689" L x 0.197" W (17.50mm x 5.00mm) |
| Serier: | MMKP383 |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Radial |
| Andra namn: | 222238311563 |
| Driftstemperatur: | -55°C ~ 105°C |
| Tillverkarens varunummer: | BFC238311563 |
| Spridning av bly: | 0.591" (15.00mm) |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.433" (11.00mm) |
| Funktioner: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 0.056µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (ekvivalent serieresistens): | - |
| Dielektriskt material: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beskrivning: | CAP FILM 0.056UF 5% 400VDC RAD |
| Kapacitans: | 0.056µF |