köpa CM160808-27NJL med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Storlek / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | CM160808 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 100MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Alumina |
| Tillverkarens varunummer: | CM160808-27NJL |
| Induktans: | 27nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.037" (0.94mm) |
| Frekvens - test: | 100MHz |
| Frekvens - Självresonans: | 2GHz |
| Utvidgad beskrivning: | 27nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 550 mOhm Max 0603 (1608 Metric) |
| Beskrivning: | FIXED IND 27NH 300MA 550 MOHM |
| DC-resistans (DCR): | 550 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 300mA |
| Nuvarande - Mättnad: | - |
| Email: | [email protected] |