köpa CM160808-4N3JL med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±5% |
| Leverantörs Device Package: | 0603 (1608 Metric) |
| Storlek / Dimension: | 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) |
| Skärm: | Unshielded |
| Serier: | CM160808 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 9 @ 100MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | 0603 (1608 Metric) |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 100°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Alumina |
| Tillverkarens varunummer: | CM160808-4N3JL |
| Induktans: | 4.3nH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.037" (0.94mm) |
| Frekvens - test: | 100MHz |
| Frekvens - Självresonans: | - |
| Utvidgad beskrivning: | 4.3nH Unshielded Wirewound Inductor 0603 (1608 Metric) |