köpa LT1713CMS8#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.4 V ~ 12 V, ±2.4 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 4mV @ 5V |
| Typ: | with Latch |
| Leverantörs Device Package: | 8-MSOP |
| Serier: | UltraFast™ |
| Utbredningsfördröjning (Max): | 11ns |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Utmatningstyp: | CMOS, Complementary, Rail-to-Rail, TTL |
| Andra namn: | LT1713CMS8PBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal element: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1713CMS8#PBF |
| hysteres: | - |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator with Latch CMOS, Complementary, Rail-to-Rail, TTL 8-MSOP |
| Beskrivning: | IC COMP R-R I/O SINGLE LP 8MSOP |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 7.5mA |
| Ström - Utgång (Typ): | 20mA |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | 2µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 70dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |