köpa LT1719IS6#TRMPBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 2.7 V ~ 6 V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning (Max): | 2.5mV @ 5V |
| Typ: | General Purpose |
| Leverantörs Device Package: | TSOT-23-6 |
| Serier: | UltraFast™ |
| Utbredningsfördröjning (Max): | 13ns |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Utmatningstyp: | CMOS, Rail-to-Rail, TTL |
| Andra namn: | LT1719IS6#TRMPBFTR LT1719IS6TRMPBF |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 85°C |
| Antal element: | 1 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 4 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LT1719IS6#TRMPBF |
| hysteres: | 7mV |
| Utvidgad beskrivning: | Comparator General Purpose CMOS, Rail-to-Rail, TTL TSOT-23-6 |
| Beskrivning: | IC COMP R-RINOUT SINGLE SOT23-6 |
| Nuvarande - Quiescent (Max): | 9mA |
| Ström - Utgång (Typ): | 20mA |
| Aktuell - Inmatningsfel (Max): | 6µA @ 5V |
| CMRR, PSRR (Typ): | 65dB CMRR, 80dB PSRR |
| Email: | [email protected] |