köpa LTC6091HUFE#PBF med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänning - Tillförsel, Enkel / Dual (±): | 9.5 V ~ 140 V, ±4.75 V ~ 70V |
|---|---|
| Spänning - Ingångsförskjutning: | 330µV |
| Leverantörs Device Package: | 32(16)-QFN (4x6) |
| Slew Rate: | 21 V/µs |
| Serier: | - |
| Förpackning: | Tube |
| Förpackning / fall: | 32-WFQFN Exposed Pad, 16 Leads |
| Utmatningstyp: | Rail-to-Rail |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Antal kretsar: | 2 |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 9 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | LTC6091HUFE#PBF |
| Gain Bandwidth Product: | 12MHz |
| Utvidgad beskrivning: | General Purpose Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 32(16)-QFN (4x6) |
| Beskrivning: | IC OPAMP GP 12MHZ RRO 16QFN |
| Nuvarande - Tillförsel: | 2.8mA |
| Ström - Utgång / kanal: | 90mA |
| Aktuell - Inmatningsfel: | 3pA |
| Förstärkare Typ: | General Purpose |
| -3db bandbredd: | - |
| Email: | [email protected] |