köpa NH00CM4 med BYCHPS
Köp med garanti
| Spänningsvärde - DC: | 440V |
|---|---|
| Spänningsvärde - AC: | 500V |
| Storlek / Dimension: | 2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm) |
| Serier: | - |
| Respons tid: | Fast |
| Förpackning: | Bulk |
| Förpackning / fall: | Rectangular, Blade |
| Driftstemperatur: | - |
| Monteringstyp: | Holder |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Smältning I²t: | - |
| Tillverkarens varunummer: | NH00CM4 |
| Säkringstyp: | Square |
| Funktioner: | Indicating |
| Beskrivning: | FUSE SQ 4A 500VAC/440VDC RECT |
| Nuvarande omdöme: | 4A |
| Klass: | NH |
| Brytkapacitet @ Nominell spänning: | 120kA AC, 25kA DC |
| godkännanden: | VDE |
| tillämpningar: | Motor Protection |
| Email: | [email protected] |