NH00CM50
Artikelnummer:
NH00CM50
Tillverkare:
Littelfuse
Beskrivning:
FUSE SQUARE 50A 500VAC/440VDC
Ledningsfri status / RoHS-status:
Innehåller lednings- / RoHS-överensstämmelse
tillgänglig kvantitet:
14967 Pieces
Datablad:
NH00CM50.pdf
Introduktion
köpa NH00CM50 med BYCHPS
Köp med garanti
Specifikationer
Spänningsvärde - DC:440V
Spänningsvärde - AC:500V
Storlek / Dimension:2.126" L x 2.020" W x 0.787" H (54.00mm x 51.30mm x 20.00mm)
Serier:-
Respons tid:Fast
Förpackning:Bulk
Förpackning / fall:Rectangular, Blade
Driftstemperatur:-
Monteringstyp:Holder
Fuktkänslighetsnivå (MSL):1 (Unlimited)
Smältning I²t:-
Tillverkarens varunummer:NH00CM50
Säkringstyp:Square
Funktioner:Indicating
Beskrivning:FUSE SQUARE 50A 500VAC/440VDC
Nuvarande omdöme:50A