köpa SL08 10001 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±20% |
|---|---|
| Serier: | miniAMP |
| R @ Current: | 0.68 Ohm |
| R 25 ° C: | 10 Ohm |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | Q7479928 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SL08 10001 |
| Spridning av bly: | 0.250" (6.35mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±20% 0.315" (8mm) |
| Diameter: | 0.315" (8mm) |
| Beskrivning: | ICL 10 OHM 20% 1A 8MM |
| Ström - Stabil max: | 1A |
| godkännanden: | CSA |
| Email: | [email protected] |