köpa SL08 5R002 med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±20% |
|---|---|
| Serier: | miniAMP |
| R @ Current: | 0.18 Ohm |
| R 25 ° C: | 5 Ohm |
| Förpackning: | Bulk |
| Andra namn: | 570-1121 SL085R002 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SL08 5R002 |
| Spridning av bly: | 0.201" (5.10mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 5 Ohm Ohm ±20% 0.315" (8mm) |
| Diameter: | 0.315" (8mm) |
| Beskrivning: | ICL 5 OHM 20% 2A 8MM |
| Ström - Stabil max: | 2A |
| godkännanden: | UL |
| Email: | [email protected] |