köpa SL08 2R503-A med BYCHPS
Köp med garanti
| Tolerans: | ±25% |
|---|---|
| Serier: | miniAMP |
| R @ Current: | 0.15 Ohm |
| R 25 ° C: | 2.5 Ohm |
| Andra namn: | 570-1277 |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Tillverkarens normala ledtid: | 10 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SL08 2R503-A |
| Spridning av bly: | 0.201" (5.10mm) |
| Utvidgad beskrivning: | Inrush Current Limiter 2.5 Ohm Ohm ±25% 0.315" (8mm) |
| Diameter: | 0.315" (8mm) |
| Beskrivning: | ICL 2.5 OHM 25% 3A 8MM |
| Ström - Stabil max: | 3A |
| godkännanden: | UR |
| Email: | [email protected] |