köpa SRR1210-1R0Y med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerans: | ±30% |
| Leverantörs Device Package: | - |
| Storlek / Dimension: | 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm) |
| Skärm: | Shielded |
| Serier: | SRR1210 |
| betyg: | - |
| Q @ Freq: | 10 @ 7.96MHz |
| Förpackning: | Tape & Reel (TR) |
| Förpackning / fall: | Nonstandard |
| Driftstemperatur: | -40°C ~ 125°C |
| Monteringstyp: | Surface Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material - Kärna: | Ferrite |
| Tillverkarens normala ledtid: | 20 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | SRR1210-1R0Y |
| Induktans: | 1µH |
| Höjd - Sittande (Max): | 0.394" (10.00mm) |
| Frekvens - test: | 100kHz |
| Frekvens - Självresonans: | 85MHz |
| Utvidgad beskrivning: | 1µH Shielded Wirewound Inductor 11A 6 mOhm Max Nonstandard |
| Beskrivning: | FIXED IND 1UH 11A 6 MOHM SMD |
| DC-resistans (DCR): | 6 mOhm Max |
| Nuvarande omdöme: | 11A |
| Nuvarande - Mättnad: | 16.5A |