köpa 7427155S med BYCHPS
Köp med garanti
| Typ: | Round |
|---|---|
| Serier: | Star-Ring |
| betyg: | - |
| Yttre dimensionen: | 2.165" W x 1.732" H (55.00mm x 44.00mm) |
| Andra namn: | 732-3636 |
| Monteringstyp: | Chassis Mount |
| Fuktkänslighetsnivå (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Material: | 4W620 |
| Tillverkarens normala ledtid: | 8 Weeks |
| Tillverkarens varunummer: | 7427155S |
| Längd: | 0.787" (20.00mm) |
| Inre dimensionen: | 1.062" Dia (27.00mm) |
| Impedans @ Frekvens: | 110 Ohm @ 100MHz |
| Utvidgad beskrivning: | Hinged (Snap On), Key Required Chassis Mount Ferrite Core 110 Ohm @ 100MHz ID 1.062" Dia (27.00mm) OD 2.165" W x 1.732" H (55.00mm x 44.00mm) Length 0.787" (20.00mm) |
| Design: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Beskrivning: | FERRITE CORE 110 OHM HINGED 27MM |
| Email: | [email protected] |